השאלות הכי נפוצות ששואלים אותי לקראת צילומי נשיות וצילום עירום

לאורך שנים רבות של יצירה אמנותית נתקלתי בחששות להצטלם בעירום בד"כ בשל:

א. דימוי גוף

ב. דיסקרטיות הצילומים.

מטרת הצילומים היא לשפר את התחושה האישית. כל מי שמסיימת אצלי צילומים (ועוד לפני שבכלל ראתה את התמונות) אומרת שהיא מרגישה כאילו קיבלה אנרגיה מחודשת וחבל שלא עשתה את זה קודם.

באשר לדיסקרטיות הצילומים חשוב להדגיש שהצילומים נערכים תחת חוזה חתום.

עכשיו, כשהחששות העיקריים מאחורייך אני ממליץ להמשיך לקרוא את התשובות לשאלות הכי נפוצות

למה בכלל להצטלם צילומי נשיות או צילומי עירום?


צילום נשיות או צילום עירום הוא גם התהליך ולא רק התמונות. זו חוויה מעצימה ומרגשת שרק אחרי שעוברים אותה יודעים להעריך את תרומתה. כל אחת לוקחת את הדברים למקום האישי שלה אבל כולן אומרות "חבל שלא עשיתי את זה קודם!".
מה הדרך הכי טובה לתאם צילומי עירום אישיים/זוגיים או צילומי נשיות?


פשוט להתקשר ולדבר (לא צריך להתקשר ממספר חסוי. השיחות ביננו פרטיות והמידע לא מועבר. ראי בהמשך שאלה על פרטיות). כבר בשיחת הטלפון הראשונה אנחנו מנסים לברר מטרה וכיוון כללי לצילומים. האם אלו צילומים אישיים? האם הפתעה לבן/בת הזוג? האם צילומים זוגיים? וכדומה. כדי להתכונן טוב לשיחה אספי מהאינטרנט מספר תמונות מהסגנון שאת אוהבת, כאלה שהיית רוצה לעצמך. תמונות אלה יעזרו לנו מאוד לדבר באותה שפה ולהתכונן נכון לצילומים.
איפה מצטלמים?


מה שקובע את הלוקיישן לצילומים הוא אופי התמונות שנרצה לצלם. כדי לגייס את הלוקיישן לטובתנו נחליט עליו אחרי שנחליט על אופי הצילומים שנרצה. אפשר לצלם בסטודיו/בבית/בחוץ ובכל מקום שנחליט כשאביזרי תאורת הסטודיו מגיעים אתי.
כמה זמן נמשכים הצילומים?


סט צילום נמשך לרוב כשלוש-ארבע שעות כדי שאפשר יהיה לעשות הכל לאט ובלי לחץ. אני יודע שלוקח זמן להתרגל, אני יודע שלוקח זמן להיפרד מהמבוכה וזה טבעי ובסדר גמור. אני יודע להכיל את הכל ומנוסה מאוד גם עם הביישנים והביישניות ביותר.
האם צריך להתכונן לקראת הצילומים?


ברור!!! לאחר שנקבע את סגנון הצילומים תדעי בדיוק מה את צריכה להכין ואיך בדיוק להתכונן. ההכנות אינן מורכבות וגם הן חלק מהכיף שבתהליך.
האם ארגיש בנוח במהלך הצילומים?


זה טבעי להתרגש וטבעי להתבייש וזה בסדר גמור. הדבר הכי חשוב הוא שתרגישי נוח על סט הצילומים, דבר שיבטיח תמונות טובות וחוויה מושלמת. אנחנו לוקחים את הזמן לאט ובנחת בלי לחץ ובלי טלפונים, מתוך מטרה ליצור את האווירה המתאימה שתעזור לך להרגיש הכי בטוח ונוח. הניסיון שלי מראה שגם מי שהגיעה בלחץ הודתה שהרגישה הרבה יותר טוב משחשבה.
מי נוכח על הסט בזמן הצילומים?


סט הצילום הוא סט פרטי ונוכחים בו רק מי שאת מחליטה שמתאים לך שיהיו אתך ברגע כזה. לרב אהיה איתך לבד. אם תרצי, את מוזמנת להביא איתך אל סט הצילום אדם שקרוב אליך ונותן לך אנרגיות חיוביות להצלחה.
מי רואה את התמונות?


לאחר הצילומים עוברות התמונות לתהליך POST אותו אני עושה לבד. אין חשש שהתמונות יחשפו לאדם שלא הכרתן ולא פגשתן לאורך התהליך.
איך מובטחת הפרטיות שלי?


אני יודע שנושא הסודיות והפרטיות הוא קריטי ואני עושה הכל כדי להבטיח ולשמור על פרטיותך שהרי אם לא כן לא היו מגיעים אלי אנשים לצילומים. בנוסף, כדי להבטיח את השמירה על הפרטיות אנו חותמים על הסכם המבהיר בדיוק מה מותר ומה אסור לעשות עם התמונות. מטרת ההסכם להגן עליך ולהבטיח לך שליטה מלאה בכל התהליך. בין הנשים אותן צילמתי יש מורות ומנהלות בתי ספר, עורכות דין ובעלות מקצועות חופשיים רבים נוספים שפרטיותן חשובה להן ואני גאה מאוד באמון שנותנים בי.
כמה זה עולה?


לפרטים אודות המחיר יש לעיין בדף המחירון באתר.
אוקי. גם אני רוצה. איך מתאמים?


זה החלק הכי קל. מתקשרים ישירות אלי 054-6115566 או משאירים פניה באתר ואני חוזר. אם את מתכננות את הצילומים כהפתעה אנא הקפידי להגיד לי כדי שנתאם את כל הפרטים.
האם אפשר לתאם צילומים במתנה


כמובן. ליום הולדת, ליום נישואין, לצימר רומנטי ולמסיבה רק הקפידו להגיד שזו הפתעה.