צילומי נשיות - צילום נשי אמנותי - כל המידע


נעים מאוד, שמי שרון ינאי. אני אבא לשני ילדים מקסימים ואמן, חבר אגודת האמנים העוסק בצילום ואני שמח שאת מתעניינת בצילומי נשיות.

המטרה של הדף הזה היא לתת לך תמונה ברורה ככל האפשר לגבי צילום נשי אמנותי כדי שתוכלי להחליט אם צילום כזה מתאים לך.


אחרי שנים רבות של יצירה בארץ ובחו״ל וצילום של נשים רבות שביקשו לעצמן סט תמונות נשיות החלטתי לרכז את השאלות, ההתלבטויות, הטיפים והתובנות במקום אחד כדי לעזור לכל מי שמאוד רוצה אבל עדיין לא החליטה אם ואיך להצטלם צילום נשי מקצועי.
 

איך זה עובד? איך להתגבר על הבושה? מה מצלמים? ועוד ועוד... הכל כאן ואת תמיד גם מוזמנת לדבר אתי ללא כל התחייבות.

סטודיו לצילומי נשיות

ממכתבים שקיבלתי

"הרגשתי איתך בנוח מהשנייה הראשונה בה נפגשנו. העדינות, הסבלנות והמקצועיות שהפגנת גרמו לי להרגיש הכי נשית, סקסית ומיוחדת בעולם. אמרתי לך אז ואומר כעת שוב, המפגש איתך היה לי טוב יותר מכל טיפול נפשי שיכולתי לבקש לעצמי. דרך עדשת המצלמה שלך הרגשתי שאני יוצאת החוצה, בלי מסכות, בלי מבוכה, בלי פחד, הרגשתי בעננים"

"כבר מהטלפון שדיברנו הרגשתי בטוחה שאתה צלם מקצועי ואדם מדהים שיכול להכיל בעבודה שלו את האחר."

"ביום של הצילומים קבלתי תמיכה ותחושה של ביטחון כ"כ גדולה שכול תחושה אחרת שהיתה לי התפוגגה מהר מאוד. היה לי מדהים!"

"אנו הנשים חיות בעולם דינאמי בו נגזר עלינו לחוות חבלי לידה ושינויים בחיים אשר עם השנים ניכרים על גופינו ואין דבר קסום ורוחני יותר מלהביט לאחור ולהיזכר....איך היינו פעם"

סטודיו נייד עד הבית

סטודיו בחיפה

צילומי חוץ
במקומות יפים במיוחד

אחריות מלאה!

אני בטוח שתהיי מאושרת עם התמונות
ולכן אני נותן עליהן אחריות מלאה

אם עד 4 ימים לאחר קבלת התמונות
תרגישי שהן לא מה שציפית
פני אלי לקבלת הכסף חזרה

את מוזמנת לצילומים
בבטחון מלא ויכולה רק להרוויח

אז למה בכלל להצטלם צילומי נשיות?

א. החוויה – סט צילומי נשיות הוא אחת מהחוויות המעצימות ביותר שיכול אדם לעבור. בסוף הסט תשאלי את עצמך ״איך לא עשיתי את זה קודם?״ ועוצמת החוויה תחזור אליך בכל פעם שתסתכלי על התמונות.

ב. דימוי עצמי - ״מה שעושה סט צילומים אחד לא יעשו שנים על ספת הפסיכולוג״. את המשפט הזה שמעתי פעמים רבות אחרי סט צילום. הדימוי העצמי והמוכנות לקבל את עצמך ואת גופך מקבלים זריקת עידוד מאוד משמעותית וחשובה תוך כדי התהליך, כשמסתכלים על התמונות ובכל פעם שמביטים לאחור וחושבים ״WOW, עשיתי את הבלתי יאמן!!!״.

ג. הריגוש – מי שמצטלמת בפעם הראשונה מגיעה לסט בהתרגשות גדולה, התרגשות שמתועלת מיד ליצירה אמנותית מהנה.

 

ד. המזכרת – את התמונות שמקבלים מסט הצילום שומרים לעד והן מהוות מזכרת נהדרת שבכל פעם שמסתכלים עליה נהנים מחדש.

 

ה. החיבור – צילומי נשיות יעזרו לך מאוד להתחבר חזרה לעצמך ולגופך. אם את מרגישה שיש מקום להידוק הקשר הזה מומלץ מאוד להגיע ולהצטלם בהקדם.

 

למי מתאימים צילומי נשיות?

צילומי נשיות מתאימים בכל שלב בחיים. רב הפונות אלי נמצאות במעבר בין שלבים בחיים (לפני הריון ראשון, אחרי הריונות, לפני גיל 40, לפני גיל 70, לאחר ירידה במשקל, לאחר גירושין, וכדומה). הטיפ שלי – אל תמתיני לשינוי כי הרי ברור שבסוף הצילומים תשאלי את עצמך למה לא עשית את זה קודם???

האם חובה להצטלם בעירום?

ממש לא! את זו שמחליטה אם וכמה להיחשף. אפשר לצלם תמונות נשיות מאוד יפות שאין בהן עירום כלל ואפשר גם לצלם תמונות עירום מרומז בלבד. הכל תלוי רק בך.

איך זה עובד?

סט הצילומים הוא אישי ואין שניים אותו דבר. מה שמתאים לאחת מתאים פחות לאחרת ולכן כבר בשיחה הראשונה שלנו ננסה להבין יחד מה הכי מתאים ואיזה סוג של תמונות היית רוצה לעצמך. אחרי שנחליט יחד את הכיוון נוכל לתאם את יתר הפרטים. בהתאם לסט הצילום שקבענו נוכל לתאם מועד ולהגיע אל יום הצילומים מוכנים כשהכל מתוכנן מראש.

האם ארגיש בנוח במהלך הצילומים?

הדבר הכי חשוב הוא שתרגישי נוח על סט הצילומים, דבר שיבטיח תמונות טובות וחוויה מושלמת. אנחנו לוקחים את הזמן לאט ובנחת בלי לחץ ובלי טלפונים, מתוך מטרה לייצר את האווירה המתאימה שתעזור לך להרגיש בטוח ונוח על הסט. הנסיון מראה שגם מי שהגיעה בלחץ הודתה שהרגישה הרבה יותר טוב משחשבה.

מי נוכח על הסט בזמן הצילומים?

סט הצילום הוא סט פרטי ונוכחים בו רק מי שאת מחליטה שמתאים לך שיהיו אתך ברגע כזה. ברב המקרים אהיה אתך לבד. אם תרצי, את מוזמנת להביא אתך אל סט הצילום אדם שקרוב אליך ונותן לך אנרגיות חיוביות להצלחה.

מי רואה את התמונות?

לאחר הצילומים עוברות התמונות לתהליך POST אותו אני עושה לבד. אין חשש שהתמונות יחשפו לאדם שלא הכרתן ולא פגשתן לאורך התהליך.

איך מובטחת הדיסקרטיות?

אני יודע שנושא הסודיות הוא קריטי לרב המצטלמות אצלי ועושה כל שניתן כדי להבטיח ולשמור על פרטיותך שהרי אם לא כן לא היו מגיעים אלי אנשים לצילומים. בנוסף, כדי להבטיח את השמירה על הפרטיות אנו חותמים על הסכם המבהיר בדיוק מה מותר ומה אסור לעשות עם התמונות. מטרת ההסכם להגן עליך ולהבטיח לך שליטה מלאה בכל התהליך. בין הנשים אותן צילמתי יש מורות ומנהלות בתי ספר, עורכות דין ובעלות מקצועות חופשיים רבים נוספים שפרטיותן חשובה להן ואני גאה מאוד באמון שנותנים בי.

טיפ חשוב

לאורך השנים שמעתי הרבה פעמים את המשפט ״חבל שחיכיתי עד עכשיו״. זה אולי המסר הכי חשוב. הזמן רץ ותמיד יש עניינים חשובים. שווה מידי פעם לעצור ולעשות משהו מפרגן לעצמינו, כזה שנותן אנרגיה להמשיך. צילום נשי אמנותי הוא חוויה כזו. התקשרי עכשיו ותאמי לעצמך מועד מתאים לחוויה בלתי נשכחת שכל כולה את.

אוקי. גם אני רוצה. איך מתאמים?

זה החלק הכי קל. מתקשרים ישירות אלי 054-6115566 או משאירים פניה באתר ואני חוזר. אם את מתכננות את הצילומים כהפתעה אנא הקפידי להגיד לי כדי שנתאם את כל הפרטים.

 

יש לך עוד שאלות? פשוט דברי אתי ללא כל התחייבות ואשיב בשמחה.