שבע סיבות להצטלם צילום עירום אמנותי

הגעתם עד כאן? ממליץ גם לקרוא את התשובות לשאלות הכי נפוצות

חוויה


סט צילומי עירום הוא אחת מהחוויות המעצימות ביותר שיכול אדם לעבור. בסוף הסט תשאלי את עצמך ״איך לא עשיתי את זה קודם?״ ועוצמת החוויה תחזור אליך בכל פעם שתסתכלי על התמונות.
ריגוש


מי שמצטלמת בפעם הראשונה מגיעה לסט בהתרגשות גדולה, התרגשות המתועלת מיד ליצירה אמנותית מהנה. ההתרגשות הזו מעצימה ונותנת כח שחוזר בכל פעם שנזכרים בחוויה ובכל פעם שמראים את התמונות לאדם קרוב.
מזכרת


את התמונות שמקבלים מסט הצילום שומרים לעד והן מהוות מזכרת נהדרת שבכל פעם שמסתכלים עליה נהנים מחדש.
חיבור


צילומי עירום יעזרו לך מאוד להתחבר חזרה לעצמך ולגופך. אם את מרגישה שיש מקום להידוק הקשר הזה מומלץ מאוד להגיע ולהצטלם בהקדם.
סקרנות


האם רואים אותי כמו שאני חושבת? איך באמת אני נראית מבחוץ? מה התחושה שמקבלים כשרואים אותי? מה חושבים עלי? אלו שאלות שמקבלות מענה מפתיע כשרואים את התמונות.
אתגר


כן, להצטלם בעירום זה אתגר שלנצח אותו נותן כח. זה שהתהליך כייפי והבושה נעלמת בשניות לא צריך להפריע לך לספר לחברות בגאווה שעשית את זה...!
דימוי עצמי


״מה שעושה סט צילומים אחד לא יעשו שנים על ספת הפסיכולוג״. את המשפט הזה שמעתי פעמים רבות אחרי סט צילום. הדימוי העצמי והמוכנות לקבל את עצמך ואת גופך מקבלים זריקת עידוד מאוד משמעותית וחשובה תוך כדי התהליך, כשמסתכלים על התמונות ובכל פעם שמביטים לאחור וחושבים ״WOW, עשיתי את זה!!!״.