שרון ינאי - צילום אמנותי - חבר אגודת האמנים
טלפון: studio@sharonphoto.com | 054-6115566

© כל הזכויות שמורות לשרון ינאי - סטודיו לצילום אמנותי | חיפה | ISRAEL

שבע סיבות להצטלם צילום עירום אמנותי כבר עכשיו

אם הגעת לכאן את רוצה צילום עירום אמנותי לעצמך אבל אולי חוששת?

הדף הזה יעזור לך לקבל החלטה להעז ולצאת למסע עמוק לתוך עצמך.
 

זה לא משנה אם את צעירה או מבוגרת, מלאה או רזה, לאורך שנים רבות של יצירה אמנותית נתקלתי בחששות להצטלם בעירום בד"כ בשל דימוי גוף ונושאי דיסקרטיות הצילומים.

חשוב להבין, מטרת הצילומים היא לשפר את התחושה האישית וכל מי שמסיימת אצלי צילומים (ועוד לפני שבכלל ראתה את התמונות) אומרת שהיא מרגישה כאילו קיבלה אנרגיה מחודשת וחבל שלא עשתה את זה קודם. כדאי לקרוא את מכתבי התודה שקיבלתי כדי להבין כמה עמוקה תחושת הסיפוק לאחר הצילומים.

באשר לדיסקרטיות הצילומים חשוב להדגיש שהצילומים נערכים תחת חוזה חתום ושאת הבעלים של התמונות על כל המשתמע.

עכשיו, כשהחששות העיקריים מאחורינו אני ממליץ להמשיך לקרוא או פשוט לדבר אתי. בשיחת הטלפון נבחן יחד את הצילומים המתאימים לך.

 

אז מה השורה התחתונה?

  • צילומי עירום נפוצים יותר ממה שאת חושבת.

  • צילום עירום אמנותי הוא חוויה מעצימה שחייבים לעבור.

את חושבת שזה לא בשבילך? תחשבי שוב!

אחרי שנים רבות של יצירה וצילומי עירום אמנותי של אינספור נשים, החלטתי לרכז את שבע הסיבות העיקריות בגללן מגיעות אלי נשים לצילומי עירום במטרה לעזור למי שמתלבטת. ברגע שתביני שצילום עירום אומנותי נעשה באופן רגיש ומקצועי, יהפוך צילום העירום עבורך לדרך להתאהב בעצמך מחדש, לחדש כוחות נפשיים ולשפר את הדימוי העצמי.

צילום עירום אמנותי

סטודיו נייד עד הבית

סטודיו בחיפה

צילומי חוץ
במקומות יפים במיוחד

אחריות מלאה!

אני בטוח שתהיי מאושרת עם התמונות
ולכן אני נותן עליהן אחריות מלאה

אם עד 4 ימים לאחר קבלת התמונות
תרגישי שהן לא מה שציפית
פני אלי לקבלת הכסף חזרה

את מוזמנת לצילומים
בבטחון מלא ויכולה רק להרוויח

לא תאמיני

  • בשנים האחרונות מספר הפונות לצילומי עירום עולה בהתמדה.

  • לצילום עירום השפעה חיובית מאוד על הדימוי העצמי.

  • חילוניות ודתיות מצטלמות אצלי וזוכות לסט צילום מרהיב ואישי.

  • כבר צילמתי גם רופאות, עורכות דין, נשות חינוך ועוד כך שאפשר לסמוך עלי!

רוצה לדעת את החלק הכי טוב?

אני מאמין שאחרי שתסיימי לקרוא את הדף הזה תרגישי נוח מספיק כדי להתקשר, לשאול כל שאלה ולקבל מענה אישי ישיר ומקצועי. אני בעד שיח פתוח גם אם בסופו תחליטי שלא מתאים לך להתקדם לסט צילום. לפחות שאלת ;)

אז למה בכלל להצטלם צילומי עירום?

א. החוויה – סט צילומי עירום הוא אחת מהחוויות המעצימות ביותר שיכול אדם לעבור. בסוף הסט תשאלי את עצמך ״איך לא עשיתי את זה קודם?״ ועוצמת החוויה תחזור אליך בכל פעם שתסתכלי על התמונות.

ב. דימוי עצמי - ״מה שעושה סט צילומים אחד לא יעשו שנים על ספת הפסיכולוג״. את המשפט הזה שמעתי פעמים רבות אחרי סט צילום. הדימוי העצמי והמוכנות לקבל את עצמך ואת גופך מקבלים זריקת עידוד מאוד משמעותית וחשובה תוך כדי התהליך, כשמסתכלים על התמונות ובכל פעם שמביטים לאחור וחושבים ״WOW, עשיתי את זה!!!״.

 

ג. הריגוש – מי שמצטלמת בפעם הראשונה מגיעה לסט בהתרגשות גדולה, התרגשות המתועלת מיד ליצירה אמנותית מהנה.

 

ד. המזכרת – את התמונות שמקבלים מסט הצילום שומרים לעד והן מהוות מזכרת נהדרת שבכל פעם שמסתכלים עליה נהנים מחדש.

 

ה. החיבור – צילומי עירום יעזרו לך מאוד להתחבר חזרה לעצמך ולגופך. אם את מרגישה שיש מקום להידוק הקשר הזה מומלץ מאוד להגיע ולהצטלם בהקדם.

ו. האתגר - כן, להצטלם בעירום זה אתגר שלנצח אותו נותן כח. זה שהתהליך כייפי והבושה נעלמת בשניות לא צריך להפריע לך לספר לחברות בגאווה שעשית את זה...!

ז. הסקרנות - איך אני נראית מבחוץ? מה רואים כשמסתכלים עלי? מה חושבים עלי? אלו שאלות שמקבלות מענה הרבה יותר טוב מהמצופה.

למי מתאימים צילומי עירום?

צילומי עירום אמנותי מתאימים בכל שלב בחיים. רב הפונות אלי נמצאות במעבר בין שלבים בחיים (לפני הריון ראשון, אחרי הריונות, לפני גיל 40, לפני גיל 70, לאחר גירושין, וכדומה). הטיפ שלי – אל תמתיני לשינוי כי הרי ברור שבסוף הצילומים תשאלי את עצמך למה לא עשית את זה קודם???

כמה עירום יש בצילום עירום?

חשוב להדגיש שמידת החשיפה תלויה רק בך ובהרגשה שלך. יחד עם זה, הניסיון מלמד שגם מי שהודיעה מראש שהיא ביישנית חסרת תקנה ומאוד מסוגרת הופתעה ממידת הביטחון והרגשת הנוחות שגילתה תוך כדי הצילומים. כדי לראות את הדברים מהזווית שלך, אשמח אם תקראי כמה ממכתבי התודה שקיבלתי. כשאני שואל בסוף איך היה, אני מקבל תשובות מהסוג של "הפתעתי את עצמי". זה חלק מהכוח שיש לצילומים עירום להציע.

איך זה עובד?

סט הצילומים הוא אישי ואין שניים אותו דבר. מה שמתאים לאחת מתאים פחות לאחרת ולכן כבר בשיחה הראשונה שלנו ננסה להבין יחד מה הכי מתאים ואיזה סוג של תמונות היית רוצה לעצמך. אחרי שנחליט יחד את הכיוון נוכל לתאם את יתר הפרטים. בהתאם לסט הצילום שקבענו נוכל לקבוע מועד ולהגיע אל יום הצילומים מוכנים כשהכל מתוכנן וידוע מראש.

האם ארגיש בנוח במהלך הצילומים?

הדבר הכי חשוב הוא שתרגישי נוח על סט הצילומים, דבר שיבטיח תמונות טובות וחוויה מושלמת. אנחנו לוקחים את הזמן לאט ובנחת בלי לחץ ובלי טלפונים, מתוך מטרה לייצר את האווירה המתאימה שתעזור לך להרגיש בטוחה ונינוחה על הסט. הניסיון הרב שלי מלמד שגם מי שהגיעה בלחץ הודתה שהרגישה הרבה יותר טוב משחשבה.

מי נוכח על הסט בזמן הצילומים?

סט הצילום הוא סט פרטי ונוכחים בו רק מי שאת מחליטה שמתאים לך שיהיו אתך ברגע כזה. ברב המקרים אהיה אתך לבד. אם תרצי, את מוזמנת להביא אתך אל סט הצילום אדם שקרוב אליך ונותן לך אנרגיות חיוביות להצלחה.

 

מי רואה את התמונות?

לאחר הצילומים עוברות התמונות לתהליך POST אותו אני עושה לבד. אין חשש שהתמונות יחשפו לאדם שלא הכרת ולא פגשת לאורך התהליך.

איך מובטחת הדיסקרטיות?

אני יודע שנושא הסודיות הוא קריטי לרב המצטלמות אצלי ועושה כל שניתן כדי להבטיח ולשמור על הפרטיות שלך שהרי אם לא כן לא היו מגיעים אלי אנשים לצילומים. בנוסף, כדי להבטיח את השמירה על הפרטיות אנו חותמים על חוזה המבהיר בדיוק מה מותר ומה אסור לעשות בתמונות. מטרת ההסכם להגן עליך ולהבטיח לך שליטה מלאה בכל התהליך.
ין הנשים אותן צילמתי יש נשות חינוך, מנהלות בתי ספר, עורכות דין, רופאות ובעלות מקצועות חופשיים רבים נוספים שפרטיותן חשובה להן ואני גאה ומעריך מאוד באמון שנותנים בי.

 

טיפ חשוב

לאורך השנים שמעתי הרבה פעמים את המשפט ״חבל שחיכיתי עד עכשיו״. זה אולי המסר הכי חשוב. הזמן רץ ותמיד יש עניינים חשובים. שווה מידי פעם לעצור ולעשות משהו מפרגן לעצמינו, כזה שנותן אנרגיה להמשיך. צילום עירום אמנותי הוא חוויה כזו. התקשרי עכשיו ותאמי לעצמך מועד מתאים לחוויה בלתי נשכחת שכל כולה את.

 

אוקי. גם אני רוצה. איך מתאמים?

זה החלק הכי קל. מתקשרים ישירות אלי 054-6115566 או משאירים פניה באתר ואני חוזר. אם את מתכננת את הצילומים כהפתעה אנא הקפידי להגיד לי כדי שנתאם את כל הפרטים.

יש לך עוד שאלות? פשוט צרי קשר ללא כל התחייבות ואשיב בשמחה.

Sharon--Yanai-black-lores.png