כל מה שרצית לדעת על צילום עירום

כי צילום עירום זה לא מה שחשבת.

 

אם הגעת לכאן את רוצה צילום עירום אמנותי לעצמך אבל אולי חוששת?

הדף הזה יעזור לך לקבל החלטה להעז ולצאת למסע עמוק לתוך עצמך.
 

זה לא משנה אם את צעירה או מבוגרת, מלאה או רזה, לאורך שנים רבות של יצירה אמנותית נתקלתי בחששות להצטלם בעירום בד"כ בשל דימוי גוף ונושאי דיסקרטיות הצילומים.

חשוב להבין, מטרת הצילומים היא לשפר את התחושה האישית וכל מי שמסיימת אצלי צילומים (ועוד לפני שבכלל ראתה את התמונות) אומרת שהיא מרגישה כאילו קיבלה אנרגיה מחודשת וחבל שלא עשתה את זה קודם. כדאי לקרוא את מכתבי התודה שקיבלתי כדי להבין כמה עמוקה תחושת הסיפוק לאחר הצילומים.

באשר לדיסקרטיות הצילומים חשוב להדגיש שהצילומים נערכים תחת חוזה חתום ושאת הבעלים של התמונות על כל המשתמע.

עכשיו, כשהחששות העיקריים מאחורינו אני ממליץ להמשיך לקרוא או פשוט לדבר אתי. בשיחת הטלפון נבחן יחד את הצילומים המתאימים לך.

אחרי שנים רבות של יצירה אומנותית ומפגשים עם אינספור נשים שביקשו לעצמן צילום עירום אמנותי החלטתי לרכז את המגוון הגדול של השאלות, החששות, הטיפים והמסקנות במקום אחד כדי לנסות ולעזור לכל מי שמאוד רוצה אבל עדיין חוששת ולא יודעת אם ואיך להצטלם צילום עירום אומנותי מקצועי. אז איך זה עובד? איך להתגבר על הבושה? מה מצלמים? ועוד ועוד... 

ממכתבים שקיבלתי

"הרגשתי איתך בנוח מהשנייה הראשונה בה נפגשנו. העדינות, הסבלנות והמקצועיות שהפגנת גרמו לי להרגיש הכי נשית, סקסית ומיוחדת בעולם. אמרתי לך אז ואומר כעת שוב, המפגש איתך היה לי טוב יותר מכל טיפול נפשי שיכולתי לבקש לעצמי. דרך עדשת המצלמה שלך הרגשתי שאני יוצאת החוצה, בלי מסכות, בלי מבוכה, בלי פחד, הרגשתי בעננים"

"כבר מהטלפון שדיברנו הרגשתי בטוחה שאתה צלם מקצועי ואדם מדהים שיכול להכיל בעבודה שלו את האחר."

"ביום של הצילומים קבלתי תמיכה ותחושה של ביטחון כ"כ גדולה שכול תחושה אחרת שהיתה לי התפוגגה מהר מאוד. היה לי מדהים!"

"אנו הנשים חיות בעולם דינאמי בו נגזר עלינו לחוות חבלי לידה ושינויים בחיים אשר עם השנים ניכרים על גופינו ואין דבר קסום ורוחני יותר מלהביט לאחור ולהיזכר....איך היינו פעם"

אחריות מלאה!

אני בטוח שתהיי מאושרת עם התמונות
ולכן אני נותן עליהן אחריות מלאה

אם עד 4 ימים לאחר קבלת התמונות
תרגישי שהן לא מה שציפית
פני אלי לקבלת הכסף חזרה

את מוזמנת לצילומים
בבטחון מלא ויכולה רק להרוויח

סטודיו נייד עד הבית

סטודיו בחיפה

צילומי חוץ
במקומות יפים במיוחד

צילום עירום אומנותי - כבר לא צריך להתבייש

האומנות עוסקת בעירום עוד מהעת העתיקה. כמה מיצירות האומנות הגדולות מהמפורסמות מציגות עירום הנתפס אז וגם היום כיציר הבריאה היפה ביותר. עד כאן הרב מסכימים אבל לא כולם חושבים שראוי ורצוי להצטלם בעירום. מה שברור לחלוטין הוא שכמות הפניות לצילום עירום עולה עם השנים. היום, שלא כבעבר, נשים וזוגות מרגישים נוח לפנות, להתעניין ולחשוב יחד או לחוד על צילום העירום המתאים להם. מתנה ליום הנישואין, מתנה ליום הולדת, מתנה לגיל 40, מתנה רומנטית או סתם צילומים בהפתעה הם סיבה מספיק טובה כדי להשתתף ביצירת אומנות אישית ופרטית.

הערה: רב הפונות אלי בבקשה לצילומים עירום הן נשים. לפעמים הן מתעניינות לגבי צילומים לעצמן ולפעמים הן היוזמות צילום זוגי. לכן החלטתי לכתוב אליהן אבל אני בטוח שהגברים יצליחו להסכים ולהתחבר לדברים.

עם השנים למדתי שלמבקשים להצטלם בעירום מספר סיבות עיקריות:

א. החוויה - מדובר על אחת החוויות המעצימות ביותר שיכול אדם לעבור. החשיפה הגופנית היא החלק האחרון של תהליך שאנחנו עוברים ביחד במטרה לבנות את סט הצילום המתאים ביותר עבורך. בתהליך הזה אנחנו נוגעים בנקודות אישיות שחושפות את האני הפנימי ויוצאים ממנו אל תמונות מדהימות.

 

ב. דימוי עצמי - "מה שעושה סט צילומים אחד לא יעשו שנים על ספת הפסיכולוג". זה משפט שאני שומע הרבה על סט הצילומים. הדימוי העצמי והמוכנות שלך לקבל את עצמך ואת גופך מקבלים זריקת עידוד מאוד משמעותית וחשובה תוך כדי התהליך, לאחר שמסתכלים על התמונות ובכל פעם שמביטים לאחור וחושבים "עשיתי את הבלתי יאומן!!!".

 

ג. הריגוש – מי שמצטלם בעירום בפעם הראשונה מגיע לסט בהתרגשות גדולה, התרגשות שמתועלת מיד לעשייה אומנותית מהנה. הריגוש הזה תורם מאוד לחוויה ולהצלחה.

 

ד. המזכרת – את התמונות שמקבלים מסט הצילום שומרים לעד והן מהוות מזכרת נהדרת שבכל פעם שמסתכלים עליה מתרגשים מחדש.

 

ה. החיבור הזוגי – זוגות המצטלמים יחד מעידים על החוויה ההדדית כמחברת ומהדקת את הקשר. יש בה משהו קסום שקשה להסביר במילים אבל עובד מצוין...

אז איך זה עובד?

הכל מתחיל באומץ ליצור קשר. אני יודע שאתן מרגישות שזה קצת מביך ובטוח שזה מלווה בהתלבטות אבל כבר בתחילת השיחה תרגישו שהכל זורם באופן מקצועי כמו כל צילום אחר. אין צורך להתקשר מטלפון חסוי ואין סיבה להתחבא מאחורי זהות של חברה/חבר אלא פשוט לומר במה אתן מתעניינות ואיך אתן מדמיינות את התמונות שלכן כדי שנבנה יחד את סט הצילום המתאים לכן.

מה מצלמים?

צילום עירום אומנותי הוא מושג רחב ובאומנות כמו באומנות כל מה שתמיד חלמתן אפשר לצלם. חשוב להדגיש שצילום עירום הוא מאוד אישי ופרטי ולכן הוא מתואם יחד אתכן, בסגנון ובאופי המתאים לכן. אין שניים אותו דבר ואין חובה להיצמד לתבנית מוכרת. כדי להיות ממוקדים יהיה נכון שתכינו מספר תמונות כמו שהייתן רוצות לעצמכן שיהוו בסיס ויזואלי לשיחה משותפת שכולה יצירה. מהשיחה הזו נתקדם להחלטה אודות סוג הצילום, האופי, הלוקיישן, וכדומה...

 

כמה עירום יש בצילום עירום?

חשוב להדגיש שמידת החשיפה תלויה רק בכן ובהרגשה שלכן. יחד עם זה, הניסיון מלמד שגם מי שהודיעה מראש שהיא ביישנית חסרת תקנה ומאוד מסוגרת הופתעה ממידת הביטחון והרגשת הנוחות שגילתה תוך כדי הצילומים. כדי לראות את הדברים מהזווית שלך,  אשמח אם תקראי כמה ממכתבי התודה שקיבלתי. כשאני שואל בסוף איך היה, אני מקבל תשובות מהסוג של "הפתעתי את עצמי". זה חלק מהכוח שיש לצילומים עירום להציע.

האם ארגיש בנוח במהלך הצילומים?

הדבר הכי חשוב הוא שתרגישי נוח על סט הצילומים, דבר שיבטיח תמונות טובות וחוויה מושלמת. אנו מתחילים את הצילומים בד"כ כשאת מכוסה בחלוק אותו את מסירה לבד ככל שאת מרגישה נוח. הצילומים מתבצעים בנחת ורוגע ללא לחץ וללא טלפונים מתוך מטרה לייצר את האווירה המתאימה שתאפשר לך להרגיש נוח ובטוח ושתתרום להצלחת הצילומים. חשוב לזכור שאפשר לקיים צילומי עירום בבית כדי לתרום להרגשה הטובה.

 

מי נוכח על הסט בזמן הצילומים?

סט צילום עירום הוא סט פרטי ואישי ונוכחים בו רק מי שאת מחליטה שמתאים לך שיהיו אתך ברגע כזה. ברב המקרים יהיו על הסט אני ואת בלבד. אם תרצי, את מוזמנת להביא אתך אל סט הצילום אדם שקרוב אליך ונותן לך אנרגיות חיוביות להצלחה.

מי רואה את התמונות?

לאחר הצילום עוברות התמונות תהליך POST אותו אני עושה לבד. אין חשש שהתמונות יחשפו לאדם שלא הכרתן ולא פגשתן לאורך התהליך.

 

איך מובטחת הדיסקרטיות?

אני יודע שנושא הסודיות הוא קריטי לרב המצטלמים אצלי ועושה כל שניתן כדי להבטיח ולשמור על פרטיותכן שהרי אם לא כן לא היו מגיעות אלי נשים לצילומים. בנוסף, כדי להבטיח את השמירה על פרטיותכן אנו חותמים על הסכם המבהיר בדיוק מה מותר ומה אסור לעשות עם התמונות. מטרת ההסכם להגן עליכן ולהבטיח לכן שליטה מלאה בכל התהליך. אני גאה לספר שעד היום צלמתי מורות, עורכות דין ובעלות מקצועות חופשיים רבים אחרים שפרטיותן חשובה להן.

טיפ חשוב

לאורך השנים שמעתי הרבה פעמים את המשפט "חבל שחיכיתי עד עכשיו" וזה אולי המסר הכי חשוב. הזמן רץ ותמיד יש עניינים חשובים. שווה מידי פעם לעצור ולעשות משהו בשביל עצמינו, כזה שנותן אנרגיה להמשיך. צילום עירום אומנותי הוא חוויה כזו. התקשרי עכשיו ותאמי לעצמך מועד מתאים לחוויה בלתי נשכחת שכל כולה את.

אוקי. גם אני רוצה. איך מתאמים?

זה החלק הכי קל. מתקשרים ישירות אלי 054-6115566 או משאירים פניה באתר ואני חוזר אליכן. אם אתן מתכננות את הצילומים כהפתעה אנא הקפידו להגיד לי כדי שנתאם את כל הפרטים.

 

יש לך עוד שאלות? פשוט צרי קשר ללא כל התחייבות ואשיב בשמחה.