top of page
הכל על צילום עירום אמנותי - בתמונה אישה עירומה יושבת

כל מה שרצית לדעת על צילום עירום אמנותי

אחרי שנים רבות של יצירה אומנותית ומפגשים עם אינספור נשים שביקשו לעצמן צילום עירום אמנותי החלטתי לרכז את עיקר השאלות, החששות, הטיפים והמסקנות במקום אחד כדי לנסות ולעזור לכל מי שמאוד רוצה אבל עדיין חוששת ולא יודעת אם ואיך להצטלם צילום עירום אומנותי מקצועי.

 

איך זה עובד? איך להתגבר על הבושה? מה מצלמים? ועוד ועוד... הכל כאן. 

צילום עירום אומנותי - כבר לא צריך להתבייש

האמנות עוסקת בעירום עוד מהעת העתיקה. כמה מיצירות האמנות הגדולות והמפורסמות מציגות עירום הנתפס אז וגם היום כיציר הבריאה היפה ביותר. עד כאן הרב מסכימים אבל לא כולם חושבים שראוי ורצוי להצטלם בעירום. מה שברור לחלוטין הוא שכמות הפניות לצילום עירום עולה עם השנים. היום, שלא כבעבר, נשים וזוגות מרגישים נוח לפנות, להתעניין ולחשוב יחד או לחוד על צילום העירום המתאים להם. מתנה ליום הנישואין, מתנה ליום הולדת, מתנה לגיל 40, מתנה רומנטית או סתם צילומים בהפתעה הם סיבה מספיק טובה כדי להשתתף ביצירת אמנות אישית ופרטית.

עם השנים למדתי שלמבקשות להצטלם בעירום מספר סיבות -

 

א. החוויה - מדובר על אחת החוויות המעצימות ביותר שיכול אדם לעבור. החשיפה הגופנית היא החלק האחרון של תהליך שאנחנו עוברים ביחד במטרה לבנות את סט הצילום המתאים ביותר עבורך. בתהליך הזה אנחנו נוגעים בנקודות אישיות שחושפות את האני הפנימי ויוצאים ממנו אל תמונות מדהימות. אני טוען לכן שבצילום עירום, העירום הוא החלק הכי קל...

 

ב. דימוי עצמי - "מה שעושה סט צילומים אחד לא יעשו שנים על ספת הפסיכולוג". זה משפט שאני שומע הרבה על סט הצילומים. הדימוי העצמי והמוכנות שלך לקבל את עצמך ואת גופך מקבלים זריקת עידוד מאוד משמעותית וחשובה תוך כדי התהליך, לאחר שמסתכלים על התמונות ובכל פעם שמביטים לאחור וחושבים "עשיתי את הבלתי יאומן!!!".

 

ג. הריגוש – מי שמצטלמת בעירום בפעם הראשונה מגיעה לסט בהתרגשות גדולה, התרגשות שמתועלת מיד לעשייה אמנותית מהנה. הריגוש הזה תורם מאוד לחוויה ולהצלחה ומשיגים אותו רק כאשר יוצאים מאזור הנוחות שלנו...

 

ד. המזכרת – את התמונות שמקבלים מסט הצילום שומרים לעד והן מהוות מזכרת נהדרת שבכל פעם שמסתכלים עליה נזכרים ומתרגשים מחדש.

 

ה. החיבור הזוגי – זוגות המצטלמים יחד מעידים על החוויה ההדדית כמחברת ומהדקת את הקשר. יש בה משהו קסום שקשה להסביר במילים אבל עובד מצוין...

אז איך זה עובד

הכל מתחיל באומץ ליצור קשר. אני יודע שאתן מרגישות שזה קצת מביך ובטוח שזה מלווה בהתלבטות אבל כבר בתחילת השיחה תרגישו שהכל זורם באופן מקצועי כמו כל שיחה אחרת. אין צורך להתקשר מטלפון חסוי ואין סיבה להתחבא מאחורי זהות של חברה/חבר אלא פשוט לומר במה אתן מתעניינות ואיך אתן מדמיינות את התמונות שלכן. כך נוכל ביחד לבנות את סט הצילום המתאים. יחד אנחנו מתאמים תוכנית צילומים ולכן כשמגיע יום הצילומים את יודעת בדיוק מה צפויה ואיך.

מה מצלמים

צילום עירום אמנותי הוא מושג רחב ובאמנות כמו באמנות כל מה שתרצי אפשר לצלם. חשוב להדגיש שצילום עירום הוא מאוד אישי ופרטי ולכן הוא מתואם יחד אתך, לסגנון ולאופי המתאימים לך. אין שניים אותו דבר ואין חובה להיצמד לתבנית מוכרת. כדי שנהיה ממוקדים יהיה נכון שתכיני מספר תמונות להשראה, כמו שהיית רוצה לעצמך. תמונות אלה יהוו בסיס ויזואלי לשיחה משותפת שכולה יצירה. מהשיחה הזו נתקדם להחלטה אודות סוג הצילום, האופי, הלוקיישן, וכדומה...

 

כמה עירום יש בצילום עירום

מידת החשיפה תלויה רק בך ובהרגשה שלך. יחד עם זה, הניסיון מלמד שהחשיפה הפיסית היא החלק הכי קל וגם מי שהודיעה מראש שהיא ביישנית חסרת תקנה ומאוד מסוגרת הופתעה ממידת הביטחון והרגשת הנוחות שגילתה תוך כדי הצילומים. כדי לראות את הדברים מהזווית שלך, אשמח אם תקראי כמה ממכתבי התודה שקיבלתי.

כשאני שואל בסוף איך היה, אני מקבל את התשובה "הפתעתי את עצמי" וזה חלק מהכוח שיש לצילומים עירום להציע.

האם ארגיש בנוח במהלך הצילומים

הדבר הכי חשוב הוא שתרגישי נוח על סט הצילומים, דבר שיבטיח תמונות טובות וחוויה מושלמת. אנו מתחילים את הצילומים בד"כ כשאת מכוסה בחלוק אותו את מסירה לבד ככל שאת מרגישה נוח. הצילומים מתבצעים בנחת ורוגע ללא לחץ וללא הסחים מתוך מטרה לייצר את האווירה המתאימה שתאפשר לך להרגיש נוח ובטוח ושתתרום  להצלחת הצילומים.

חשוב לזכור שאפשר לקיים צילומי עירום בבית כדי לתרום להרגשה הטובה.

 

מי נוכח על הסט בזמן הצילומים

סט צילום עירום הוא סט פרטי ואישי ונוכחים בו רק מי שאת מחליטה שמתאים לך שיהיו אתך ברגע כזה. ברב המקרים יהיו על הסט את ואני בלבד. אם תרצי, את מוזמנת להביא אתך אל סט הצילום חבר/חברת נפש שיעניקו לך אנרגיות חיוביות להצלחה.

מי רואה את התמונות

לאורך כל התהליך האדם היחיד הנחשף לתמונות הוא אני. לאחר הצילום עוברות התמונות תהליך עיבוד אותו אני עושה לבד. אין חשש שהתמונות יחשפו לאדם זר.

איך מובטחת הפרטיות שלי

אני יודע שנושא הסודיות והפרטיות הוא קריטי לרב המצטלמות אצלי ועושה כל שניתן כדי להבטיח ולשמור עליו שהרי אם לא כן לא היו מגיעות אלי נשים לצילומים. בנוסף, כדי להבטיח את השמירה על פרטיותכן אנו חותמים על הסכם המבהיר בדיוק מה מותר ומה אסור לעשות עם התמונות. מטרת ההסכם להגן עליך ולהבטיח לך שליטה מלאה בכל התהליך. אני גאה לספר שעד היום צלמתי מורות, עורכות דין ובעלות מקצועות חופשיים רבים אחרים שפרטיותן חשובה להן ואני גאה על האימון שנתנו בי.

טיפ חשוב

לאורך השנים שמעתי הרבה פעמים את המשפט "חבל שחיכיתי עד עכשיו" וזה אולי המסר הכי חשוב. הזמן רץ ותמיד יש עניינים חשובים. שווה מידי פעם לעצור ולעשות משהו בשביל עצמינו, כזה שנותן אנרגיה להמשיך. צילום עירום אמנותי הוא חוויה כזו. התקשרי עכשיו ותאמי לעצמך מועד מתאים לחוויה בלתי נשכחת שכל כולה את.

אוקי. גם אני רוצה. איך מתאמים

זה החלק הכי קל. מתקשרים ישירות אלי או שולחים הודעה בווטסאפ או משאירים פניה כאן באתר ואני חוזר אליכן. אם אתן מתכננות את הצילומים כהפתעה אנא הקפידו להגיד לי כדי שנתאם את כל הפרטים ולא נשבש את ההפתעה.

 

יש לך עוד שאלות? פשוט צרי קשר ללא כל התחייבות ואשיב בשמחה.

לוגו ווטסאפ
bottom of page