מדיניות הפרטיות

ממכתבים שקיבלתי

"הרגשתי איתך בנוח מהשנייה הראשונה בה נפגשנו. העדינות, הסבלנות והמקצועיות שהפגנת גרמו לי להרגיש הכי נשית, סקסית ומיוחדת בעולם. אמרתי לך אז ואומר כעת שוב, המפגש איתך היה לי טוב יותר מכל טיפול נפשי שיכולתי לבקש לעצמי. דרך עדשת המצלמה שלך הרגשתי שאני יוצאת החוצה, בלי מסכות, בלי מבוכה, בלי פחד, הרגשתי בעננים"

"כבר מהטלפון שדיברנו הרגשתי בטוחה שאתה צלם מקצועי ואדם מדהים שיכול להכיל בעבודה שלו את האחר."

"ביום של הצילומים קבלתי תמיכה ותחושה של ביטחון כ"כ גדולה שכול תחושה אחרת שהיתה לי התפוגגה מהר מאוד. היה לי מדהים!"

"אנו הנשים חיות בעולם דינאמי בו נגזר עלינו לחוות חבלי לידה ושינויים בחיים אשר עם השנים ניכרים על גופינו ואין דבר קסום ורוחני יותר מלהביט לאחור ולהיזכר....איך היינו פעם"

עיקרי הדברים

א. פרטיותכם חשובה מאוד ולכן יעשה ככל הניתן כדי להגן עליה.

ב. הפרטים שתמסרו לא יועברו לצד ג׳ אלא אם נדרשו ע״י צו בית משפט.

ג. בכל רגע תוכלו לבקש להסיר עצמכם מרשימת דיוור.

כללי

אתר זה אינו כולל מערכת להזמנת שירותים או מוצרים וככזה אינו אוסף מידע אישי אודות הגולשים בו למעט אם בחר הגולש להרשם לקבלת עדכונים. יחד עם זאת, בזמן הגלישה באתר, כמו בכל אתר אחר ברשת האינטרנט, נאסף על הגולש מידע כללי אודות הרגלי הגלישה. מידע זה נאסף באופן אוטומטי ע״י מערכת Google Analytics ומערכות נוספות ומשמש לצרכים של ניתוח סטטיסטי בלבד.

Cookies

לצורך תפעול שוטף ותקין של האתר נעשה שימוש בטכנולוגית Cookies (״עוגיות״) אשר שומרת במחשב הגולש מידע המסייע בהפיכת הגלישה באתר נוחה יותר. 

דיוור אלקטרוני

במידה ונרשם הגולש לקבלת עדכונים, יוכל להסיר עצמו מרשימת הדיוור באופן עצמאי ע״י לחיצה על קישור unsubscribe שבתחתית הודעת הדיוור. פעולה זו תסיר את כתובת המייל עליה נשלח הדיוור באופן מיידי מהרשימה. במקרה של קושי אפשר לפנות לסטודיו בכתובת studio@sharonphoto.com ולבקש הסרה מהרשימה. הסרה זו תתבצע ללא דיחוי וללא צורך בהסבר. בשום מקרה לא יועברו פרטים אישיים של הנרשמים לקבלת דיוור לגורם אחר.

צילום

כל סט צילום מתקיים תחת חוזה כתוב וחתום המגדיר בדיוק מה מותר ומה אסור לעשות עם התמונות. מטרת החוזה להקנות בטחון ושקט נפשי כדי שאפשר יהיה להתרכז ביצירה. חוזה הצילום נחתם במעמד הצילומים ויחד נבטיח קיום הדדי של תוכנו.

עדכונים לגבי מדיניות הפרטיות

בכל מקרה של שינוי במדיניות הפרטיות תפורסם על כך הודעה במקום בולט באתר.