top of page

שרון יקר,

תודה לך מכל הלב!

אתה מקצוען אמיתי.

אני כל כך שמחה שבחרתי בך לחוויה הזאת.

זאת הייתה בחירה "מהבטן". 

דרך האתר, בלי המלצות אישיות, על אף שהעדפתי אישה (וכמו שאמרת לי בטלפון – "בקשר לזה אין לי מה לעשות"...).

ממש כמו שכל החוויה הזאת הייתה חוויה מהבטן. 

מרגשת ועוצמתית ומשמעותית מאוד!

זאת הייתה מתנת יום ההולדת הכי יפה שיכולתי לבקש לעצמי לגיל חמישים. כשאני חושבת על זה – זאת הייתה מתנת יום ההולדת הכי יפה שנתתי לעצמי אי פעם.

הדחף לעשות את זה "נחת" עלי, כחודשיים לפני היומולדת, כשרציתי לעשות לעצמי משהו קצת אחר, משומקום.

חלק כנראה מחשבון נפש של גיל של נשיות של מיניות של רלבנטיות של שינוי. 

הלכתי על זה.

הכול - מהשיחה הראשונה איתך דרך הפגישה המקדימה דרך מפגש הצילום ודרך ההמתנה לתמונות היה מרגש בטירוף!

והתמונות – הן יצאו ואוווו!!!!

אני יכולה להסתכל עליהן שוב ושוב ושוב ולהתרגש כל פעם מחדש...

לפרגן לעצמי על שרציתי, שהרשתי, שהעזתי, שמימשתי, שהלכתי עם עצמי עד הסוף.

אז באמת שמגיע לך המון תודה על החוויה ועל התמונות. 

וכמובן שגם על הרגישות וההשקעה והאכפתיות וההתמסרות, 

ועל יצירת סביבה ואווירה ותנאים נעימים ובטוחים ותומכים, במיוחד כשאני במקום "לא בטוח". באמת שהרגשתי בטוח לגמרי. 

מאחלת לכל מי שדבר כזה מעורר אצלה איזה משהו – לנצח כל התנגדות, לאהוב את עצמה ולנסות.

שווה!

ע'

הפרטים שלי שמורים אצל שרון, אז אני אשמח לשתף ולהמליץ גם בשיחה.

חוויה נהדרת!

זו המילה שעולה ברגע שאני נזכרת ביום הצילומים.

החששות, ההתלבטויות וגם קצת פחדים - הכול היה לפני... אבל ברגע שנפגשנו התפוגג כלא היה. הרוגע והנינוחות ששידרת מהרגע הראשון גרמו לי להרגיש חופשיה ורגועה.

 

המקצועיות הביטחון הביאו לתוצאה נפלאה!!!

 

השבועיים עד קבלת התמונות לא היו קלים, כל כך כבר רציתי לקבל את החומרים לאחר הדוגמית ששלחת... ובסוף... התמונות פשוט מדהימות! פתאום ראיתי את עצמי באור אחר לגמרה וההרגשה מדהימה!

מדהים! בפעם השלישית - אבל פשוט אין לי מילה אחרת!

 

תודה! תודה על החוויה המדהימה!

א.

קימורים של גוף האישה
גוף נשי עירום מלא קימורים
תמונה של צדדית אישה עירומה בלבן
תמונה של צדדית אישה עירומה בשחור

לשרון היקר

אני רוצה לשתף אותך במשהו אישי מחיי.

הייתי בעברי ילדה חסרת ביטחון עצמי. תבונתי ויכולותיי לא קיבלו ממני את ההערכה המגיעה להן כי לא השכלתי לראות את מה שהסביבה ראתה בי. לא השכלתי לקבל בעצמי את מה שאחרים כבר ממזמן קיבלו ואהבו בי. כשהחמיאו לי חשבתי שהגזימו, כשחיזרו אחריי לא האמנתי וכשהתאהבו בי חשבתי שזה לא אמיתי.

רק בשנתיים האחרונות משהו החל להשתנות בחיי, בשלהי שנות העשרים של חיי. נכנסתי לתהליך ארוך ועמוק של קבלה עצמית ולמדתי לאהוב את עצמי כמו שאני, מהמקום הכי אמיתי, מבפנים. בעיקר למדתי להיות נאמנה לרצונותיי ולמשאלות ליבי וכאן אתה נכנסת לתמונה.

צילום אומנותי זה משהו שמאז ומעולם הייתה לי משיכה עזה אליו, לנפלאות שבו, למה שאנו קוראים לו "רב הנסתר על הגלוי" אך היה תחום ספציפי שאליו נמשכתי יותר מכל והוא צילום עירום אומנותי. תמיד האמנתי בליבי שגוף האישה הוא היצירה האלוהית הכי מושלמת שיש.

כחלק מאותו תהליך של העלאת ההערכה והמודעות העצמית שלי החלטתי לפנות אליך, אדם מקסים ויקר שכמוך. אני זוכרת את היום שנסעתי אליך, ליבי הלם בחוזקה מהתרגשות. מאוד חששתי מהמפגש איתך כי לא ידעתי מי אתה, לא ראיתי אותך מעולם, והנה אני, "פלונית קטנה" הולכת להיחשף בפניך, לפרוץ את גבולות העבר שלי. 

הרגשתי איתך בנוח מהשנייה הראשונה בה נפגשנו. העדינות, הסבלנות והמקצועיות שהפגנת גרמו לי להרגיש הכי נשית, סקסית ומיוחדת בעולם. אמרתי לך אז ואומר כעת שוב, המפגש איתך היה לי טוב יותר מכל טיפול נפשי שיכולתי לבקש לעצמי. דרך עדשת המצלמה שלך הרגשתי שאני יוצאת החוצה, בלי מסכות, בלי מבוכה, בלי פחד, הרגשתי בעננים.

בדיעבד, התוודעתי לערך האמיתי של פרי עמלך כי הבנתי שיצאתי מהסטודיו אישה הרבה יותר מחוזקת שאוהבת את עצמה ומעריכה את גופה, המתנה היפה הזאת שאלוהים העניק לה. אחת מהסיבות שהתמהמהתי בהגשמת החלום הזה הייתה הסיבה הכלכלית. כל הזמן תירצתי לעצמי שכרגע זו הוצאה מיותרת ושאולי עדיף לדחות את הצילומים לתקופה אחרת אבל היום אני יודעת שזו עוד מתנה גדולה שקיבלתי ממך. הנצחת את גופי ונתת לי מזכרת לחיים שאין לה ערך כלכלי.

אנו הנשים חיות בעולם דינאמי בו נגזר עלינו לחוות חבלי לידה ושינויים בחיים אשר עם השנים ניכרים על גופינו ואין דבר קסום ורוחני יותר מלהביט לאחור ולהיזכר....איך היינו פעם.

אני רוצה שתדע שמבחינתי זוהי רק תחילת הדרך, אנחנו עוד ניפגש. אני מייחלת לעוד מפגשים רבים בסטודיו החמים שלך ולעוד "קליקים" רבים. בזכותך הבנתי טוב יותר למה התכוון הסופר באומרו כי "לכל הנשים יש גוף יפה – יפה משום שהוא הפסגה הזוהרת של מיליוני שנות אבולוציה. הוא עתיר התאמות מדהימות ושיפורים מעודנים, אשר כולם יחד הופכים אותו לאורגניזם המרשים ביותר על פני כדור הארץ" (דסמונד מוריס ב"האישה העירומה").

מכל הלב,
אושרת

גוף נשי עירום מסתורי ומגרה
תמונה של צדדית אישה עירומה בגוונים חמים

שרון, אמן יקר

רציתי לומר שוב תודה רבה על חוויה מדהימה שאותה מאוד קשה לכמת למילים... הן ממעיטות ואינן מספיקות לבטא חוויה שלא האמנתי שיכולה להיות כזו.... כבר משיחת הטלפון שבה התקשרתי רק כדי לברר מה זה הבנתי שאתה האדם הנכון ולא טעיתי!!! מבלי לדעת מי אתה ומבלי לבחון את עבודותיך הקודמות עליתי על הרכבת וזרמתי עם האינטואיציה.

כבר מהרגע הראשון שראיתי אותך ממתין לי הבנתי שאני בידיים טובות... גרמת לי להרגיש הכי בנוח שיש, הכי בטוחה שיש ובעיקר חיזקת בי את התחושה שזוהי חוויה שבעיניי היום, היא חובה לכל אישה באשר היא.. בכל גיל.. בכל משקל.. ובכל שלב בחיים.

מעבר להיותך מקצועי לחלוטין- היוות חלק מהתהליך שאותו ביקשתי לעבור... לאורך כל הערב המדהים הזה גרמת לי להרגיש שהערב הוא שלי.. רק שלי.. לא תלוי דבר ואדם... גרמת לי להרגיש בנוח והכי שלמה עם כל התהליך עצמו... ועל זה אין מספיק מילים להודות... מהרגע שבו הורדת אותי ברכבת לחזור- לא יכולתי להפסיק לחייך... פשוט הרגיש לי סיפוק אדיר מעצם החוויה והתמודדות עם כל החששות שהיו בי קודם...

בתור אחת שכמעט ומעולם לא הצטלמה ובעיקר בתור אחת שלא אוהבת לראות את עצמה בתמונות- הראית לי תמונות תוך כדי שפשוט הדהימו אותי... אם לא הייתי שם- לא הייתי מאמינה שזו אני... הרגשת בדיוק מה הסגנון הנכון לי וזרמת בקצב שלי.. בדרך שנוחה ונכונה לי!!! וזהו כישרון מדהים!!!! וכל זאת עוד לפני שראיתי את התוצר הסופי.. אז תאר לך....

ועכשיו אחרי שכבר ראיתי את התוצר... אני נדהמת מחדש... התמונות איכותיות ברמה אחרת... משקפות בדיוק את מה שרציתי לתעד לעצמי וגורמות לי להרגיש את מה שייחלתי לעצמי להרגיש... קשה לי להפסיק להסתכל עליהן - וזו מחמאה אדירה לך לכשעצמה.....

אנחנו בטוח עוד נפגש... ומבטיחה לעבור את החוויה שוב בזמן אחר בחיים אבל נכון לעכשיו... אם מישהי אי שם קוראת את המכתב הזה עשי לעצמך טובה: במקום עוד זוג נעליים.. במקום עוד ג'ינס מחטב- פשוט תרימי טלפון לשרון- ותפנקי את עצמך במתנה שאין לה מחיר (והמחיר בהחלט מינורי לעומת התמורה שאת מקבלת בכל מובן אפשרי) , מתנה שתלווה אותך כל החיים ותגרום לך לחייך מבלי באמת להבין למה...

שרון- לא יכולתי לבחור טוב יותר גם מעצם היותך אומן למופת ומעצם היותך אדם מדהים!!!! שוב, תודה רבה לך תודה על המתנה הנפלאה הזו שיצרת לי ותודה על חוויה קסומה באמת.

חן

אישה בהריון - צילום בטבע
תמונה של אישה בהריון

לשרון היקר,

הרצון שלי להצטלם בעירום בא ממקום של חוסר ביטחון לגבי הגוף שלי .לא יכולתי לקבל מחמאות מכוון שלא ראיתי את עצמי כבחורה סקסית או יפה אני בתהליך של ירידה במשקל וזאת היתה המתנה לעצמי.

כבר מהטלפון שדיברנו הרגשתי בטוחה שאתה צלם מקצועי ואדם מדהים שיכול להכיל בעבודה שלו את האחר.

ביום של הצילומים קבלתי תמיכה ותחושה של ביטחון כ"כ גדולה שכול תחושה אחרת שהיתה לי התפוגגה מהר מאוד. היה לי מדהים!

התמונות יצאו משגעות התאהבתי בעצמי!

התגובות שקבלתי מאנשים שראו את התמונות היו מדהימות. פרגון ומחמאות. במבט לאחור נבנה לי בטחון עצמי ומחשבות חדשות. אני מחייכת הרבה יותר זאת היתה המתנה הטובה ביותר שנתתי לעצמי.

תודה שרון,

אוהבת מירב

אישה עירומה מתאפרת
אישה עירומה מתאפרת
צילום מחמיא של אישה יושבת בסטודיו

לפעמים מגיעות התודות גם בווטסאפ,

הודעת ווטסאפ - צילום מסך
צילום מסך של הביקורת הטובה שהשאירה מרים בגוגל
צילום מסך של הפניה של מרים

הפניה שקיבלתי ממרים

המשוב שהשאירה מרים בגוגל לאחר הצילומים

Heading 5

מהלקוחות המרגשות שלי

כל אחת היא עולם ומלואו ומה שמופיע כאן זה רק קצה הסיפור

אישה עירומה על המיטה
לוגו ווטסאפ
bottom of page